Online testy z angličtiny a španělštiny zdarma

Home / Online testy z angličtiny a španělštiny zdarma

Díky našim online testům si můžete zdarma vyzkoušet své znalosti a zjistit tak úroveň vaší angličtiny a španělštiny.

Klasický rozřazovací level test určí vaši jazykovou úroveň od A1 do C2. Na konci testu se nejen dozvíte, jak jste na tom, ale navrhneme vám také kurz, který bude nejlépe vyhovovat vaší jazykové úrovni a potřebám.Pro vstup do testu klikněte na obrázek vybraného jazyka, zobrazí se vám formulář, kam vložíte vaši e-mailovou adresu, na kterou vám test během několika málo minut dorazí.

A to není vše..

Pro angličtinu:

Po absolvování prvního testu získáte zdarma přístup ještě k dalším 7 testům, které budete dostávat cca každé 3-4 týdny. Testy vám budou sloužit jako průběžná kontrola vašeho pokroku a směru, kterým se ubírají vaše nově získané znalosti. Sami pak uvidíte, jak je efektivní nejen váš kurz, ale také vaše studium mimo jazykové lekce. Kurz vám ukazuje směr a vede vás, ale samotná práce a píle je hlavně na vás.

Tyto online testy z angličtiny jsou vhodné i pro firmy a slouží např. k průběžnému testování zaměstnanců. Firma pak může vyhodnotit celkovou efektivitu výuky a lépe kontrolovat pokrok studentů. Vstupní level test můžete zároveň využít jako jazykový audit, ke kterému však doporučujeme ještě ústní testování s našimi lektory.

Udělali jste si online test z angličtiny, a přesto váháte, který kurz je pro vás vhodný či jaké lekce angličtiny navštěvovat? Napište nám, rádi vám poradíme.