Dárkové vouchery na výuku angličtiny

Skvělá vánoční akce! Kupte voucher a získejte online kurz v hodnotě až 1450Kč ZDARMA! Z nákupu jednoho dárku budete tak mít dárky hned dva :)

Přemýšlíte, co nadělit vašim blízkým pod stromeček? Hledáte dárek, který se nezkazí, neošoupe a bude jim vás stále připomínat? Darujte vzdělání – třeba roční neomezené členství v klubu English Spot Premium. Je to ideální dárek, pokud si nejste přesně jisti, co obdarovaný zrovna v angličtině potřebuje a na jaké je úrovni. Členství kombinuje vše – neomezený přístup k online video lekcím, tréninky zaměřené na praktickou angličtinu, přístup k živé komunikaci s lektorkami a především konverzační lekce, které lze v rámci členství volně využívat.
A navíc teď získáte ke každému zakoupenému voucheru vybraný online kurz v hodnotě až 1450Kč úplně zdarma!

Máte raději individuální výuku šitou na míru? I tyto dárkové vouchery jsme pro vás letos připravili. Vyberte si z poukazů na individuální lekce přes Skype s českým lektorem nebo s rodilým mluvčím. Podívejte se na kompletní nabídku tady >> 

Darováním jazykového kurzu uděláte svým blízkým radost a ještě k tomu jim předáte opravdovou hodnotu. Jazyky otevírají bránu do světa i k lidským srdcím a ne nadarmo se říká: “Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.”

Darkovy-voucher-5skype-lekci-NSDarkovy-voucher-15skype-lekci