Staňte se mistry anglické konverzace!

  • Je pro vás mluvení v angličtině sci-fi?
  • Stresuje vás, když na vás někdo promluví, vy se mu snažíte odpovědět a ne a ne nalézt ta správná slova? 
  • Připadáte si před ostatními hloupě a raději se anglické konverzaci vyhýbáte?

Pokud s vámi rezonuje alespoň jeden z výše uvedených případů, je třeba dát věci do pohybu a konečně se pořádně rozmluvit anglicky! Nevěšte hlavu, všechny tyto pocity jsou studentům angličtiny dobře známé a rozhodně v tom nejste sami. Naopak naprostá většina má z mluvení ty největší obavy a jen málokdo dokáže ihned po pár lekcích sebevědomě konverzovat, jako by se nechumelilo. Někteří studenti odbourají stud z mluvení dříve, jiní později, ale jedno je jisté – my všichni máme na to to zvládnout a se správnou podporou a vedením je to mnohem snazší, než byste si možná mysleli.

Líbí se vám představa, že si budete svobodně a bez velkého stresu povídat anglicky s přáteli u kávy, s kolegy v práci, s cizinci na dovolené nebo že snad zvládnete i obchodní jednání v angličtině? Že byste se sice v této představě cítili skvěle, ale pořád tak nějak nemůžete uvěřit, že je to reálné? Je! A my, lektoři Andriss jazykové akademie vám ukážeme, jak na to!

Připravili jsme pro vás živé online kurzy anglické konverzace, ve kterých se budete v malých skupinkách (max.5 studentů) věnovat jen a jen konverzaci. Zkrátka budete mluvit, mluvit a zase mluvit. To vše 1x týdně online za rozumnou cenu a pod vedením nadšeného lektora, který vás bude podporovat, pomůže vám s opravením nešvarů a naučí vás novým slovíčkům a frázím. Atmosféra kurzů nebude jako ve škole, naopak bude odlehčená, abyste postupně i během lekcí začínali cítit pohodlně a pozvolna z vás opadal ten největší stres. Každá lekce bude mít své téma, ke kterému dostanete předem seznam slovní zásoby, kterou pak v lekcích můžete používat.

Výuka v malých skupinkách je velmi prospěšná, protože umožňuje interakci nejen s lektorem, ale i se spolužáky a všichni se tak mohou od sebe navzájem učit a inspirovat jeden druhého.

Kurzy startují už ve 2.polovině září a kapacita je velmi omezena, proto neváhejte a předobjednávejte už teď! Rozvrh lekcí bude brzy zveřejněn. Podrobné a nejaktuálnější informace najdete na této stránce >>

Těšíme se na vás!

Andrea a tým lektorů Andriss