Kurzy angličtiny pod stromeček

Hledáte inspiraci na dárky? Potěšte vaše blízké dárkem, který má hodnotu. Darujte jim online jazykový kurz angličtiny. Pro tuto příležitost jsme pro vás připravili vánoční akci “Kurzy za tři stovky”, ve které můžete zakoupit vybrané online kurzy za pouhých 300Kč.

Proč právě online kurzy?

Je to moderní forma studia a má řadu výhod:

  1. Student může zahájit kurz kdykoli, není tu žádné pevné datum.
  2. Studium může přizpůsobit svým časovým možnostem – učit se může 5 minut denně nebo 30 minut denně, ráno/odpoledne/večer, zkrátka v čase, kdy se to zrovna hodí.
  3. Lekce i cvičení si může projít několikrát za sebou. Opakování je matka moudrosti a u online kurzů to platí dvojnásob. K lekcím se může student libovolně vracet a vše si pohodlně zopakovat.
  4. Není nutné nikam docházet, vše se odehrává z pohodlí domova.
  5. Ke kurzům jsou k dispozici výukové materiály, kam si může student dělat poznámky.
  6. Pokud student něčemu neporozumí, projde si jednoduše lekci znovu a nedostane se do skluzu jako třeba na docházkových kurzech, kde musí stačit zbytku skupiny. Zkrátka v online kurzech si každý jede svým tempem.

V této akci pro vás máme 2 skvělé a oblíbené online kurzy pod vedením lektorky Andrey Toušové. English Re-Fresh je zaměřen na gramatiku a 20 kroků k lepší angličtině zase na praktickou angličtinu.

Tým Andriss jazykové akademie vám přeje

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!