Frázové sloveso COME

Používáte frázová slovesa s LOOK, GO, GET nebo TAKE? A co takhle frázová slovesa s COME? Jako první si možná vybavíte například COME IN – tedy “pojď dál“, které použijeme, když nám někdo zazvoní u domu a my ho chceme pozvat dovnitř.

V Andriss jazykové akademii jsme pro vás připravili přehled těch nejpoužívanějších frázových kombinací právě se slovesem COME. Stáhněte si obrázek a naučte se tyto šikovné výrazy, které se vám budou v anglické konverzaci určitě hodit.

 

Pro studenty je mnohdy těžké uchopit angličtinu jako celek a neztratit se v ní. Když si angličtinu představíte jako jeden velký obrázek a podíváte se blíže, zjistíte, že obrázek je složen z malých puzzlí, které postupem času dáváme dohromady. Chce to trpělivost a výdrž, ale vyplatí se učit se krok po kroku a malé kousky postupně spojovat ve velký celek. Berte angličtinu jako hru, ne trápení, tak se naučíte nejvíce.

Tady se můžete podívat na několik kousíčků (puzzlí), které možná zrovna ve vaší skládačce chybí. Neváhejte a připojte se k těmto kurzům:

Kurz zaměřený na “vyladění” angličtiny 20 kroků k lepší angličtině >>

Koncentrovaná gramatická bomba v podobě kurzu English Re-Fresh >>

Anglická gramatika do ucha pro snadné učení se kdekoli a kdykoli a pro zakomponování znalostí do podvědomí >>

Kurz, který nesmí chybět žádnému milovníkovi cestování Angličtina na cesty >>

Kurz zaměřený na obchodní angličtinu v praxi >>

Těšíme se na vás v našich kurzech!

Pokud se budete chtít na něco zeptat, napište nám na jazyky@andriss.cz

Andrea Toušová a team Andriss jazykové akademie