Intenzivní online kurz angličtiny

Potřebujete si v angličtině udělat pořádek? Chcete vědět, kdy se používá který čas, jak používat podmínkové věty, jak vázat slovesa a tvořit správně otázky? Máme pro vás speciální online kurz, díky kterému budete mít v angličtině přehled.

Snad každý z nás si už prošel nějakým anglickým kurzem, něco se naučil a získal povědomí o tom, jak angličtina vypadá. Mnoho studentů však nevidí angličtinu jako celek, neorientuje se v gramatice a to jim brání v posunu vpřed.

Když vidíme či známe jen část jazyka, či máme povědomí o různých gramatikách, ale neumíme je posadit jednu vedle druhé, nejsme schopni jazyk používat komplexně.

Pokud jste tedy i vy mezi studenty, kteří si chtějí osvěžit anglickou gramatiku a udělat si v ní pořádek, srdečně vás zveme do intenzivního 30 denního kurzu

English Re-Fresh

 

V kurzu se naučíte používat anglické časy, předložky, podmínkové věty, souslednosti časů a, frázová slovesa, zkrátka to, co se skutečně v angličtině používá, a co potřebujete pro to, abyste uměli jasně a srozumitelně vyjádřit, co máte na mysli. Kurz trvá 30 dní a každý den probereme 1 téma.

Tento měsíční intenzivní online kurz nastartuje vaši angličtinu!

Proč právě online kurz?

Online výuka je výuka budoucnosti a nyní se těší čím dál větší oblíbenosti. Online kurzy, e-learningy nebo streamování přednášek používají dnes už oficiálně i vysoké školy a různé druhy školících center. A i u jazykových kurzů nacházejí právě online kurzy své uplatnění. Nespornou výhodou je úspora času, protože nemusíte nikam jezdit, a také flexibilita – učíte se, kdy potřebujete a když zrovna máte čas. Jestli je to v pondělí ráno, v neděli po obědě či v sobotu v noci, je jen na vás.

Dalším velkým plusem je cena a obsah, protože online kurzy většinou shrnují velké množství látky, například do 1 hodiny se vejde tolik, kolik byste toho probrali za 10 hodin s lektorem. Pokud si to takto porovnáte, online kurzy vycházejí až o 70% levněji než běžné lekce s lektorem.

A co je úplně nejlepší – do online kurzů máte přístup napořád, takže pokud si chcete něco zopakovat, znovu už platit nemusíte, jednoduše si najdete příslušnou lekci a projdete si ji zdarma znovu.

V kurzu se na vás těší lektorka Andrea