Online kurz angličtiny zdarma

Domluvíte se tak nějak anglicky, ale tápete v úplných základech? Jste v angličtině začátečníci?

Máme pro vás online kurz ZÁKLADY ANGLIČTINY zdarma. Naučíte se tu to nejzákladnější, co je v angličtině a v konverzaci třeba. Kurz je rozdělen do devíti krátkých lekcí, ve kterých najdete např. základní slovesa pro konverzaci, přehled anglických časů, předložky a v neposlední řadě několik frází, na které stoprocentně narazíte v každé běžné konverzaci. Tento stručný a jednoduše zpracovaný kurz pro vás vytvořila lektorka Andrea Toušová www.andreatousova.cz.

Ke kurzu máte navíc k dispozici online závěrečný test, díky kterému sami jednoduše zjistíte, zda vaše angličtina již stojí na pevných základech.

Jak vstoupit do kurzu?

 Stačí vám jednoduchá registrace, kterou si můžete vytvořit na této stránce >>

Online výuka a online kurzy patří mezi nově se rozvíjející metody výuky a stojí za to je vyzkoušet, protože v nich můžete najít mnoho výhod. Hlavní předností je flexibilita – můžete totiž studovat a vzdělávat se kdykoli a odkudkoli. Nezáleží, jestli jste zrovna na chatě, na pláži nebo v kanceláři. Jednoduše si pustíte video a učíte se. Do většiny kurzů máte přístup napořád, takže se k jednotlivým lekcím můžete kdykoli vracet.

Další nespornou výhodou je cena, která je ve srovnání s běžnými docházkovými kurzy o mnoho nižší. Online kurzy mívají navíc užší zaměření a jsou často rozděleny podle témat, takže si můžete vybrat kurz, který vám zrovna sedne a bude odpovídat vašemu zaměření.

” U mých kurzů se snažím studentům poskytnout ještě něco navíc a to např. ve formě online cvičení nebo interaktivních domácích úkolů. Jde mi především o to, aby si studenti z kurzu odnesli opravdovou hodnotu a aktivně se zapojili do studia.” Andrea Toušová, tvůrkyně kurzu.

Na mé další online kurzy angličtiny se můžete podívat tady >>

Ke kurzu si můžete navíc stáhnout eBook “Základy angličtiny.”

Vše je opět zcela zdarma.