Výuka angličtiny přes Skype

Chcete se naučit anglicky, ale nemáte možnost dojíždět na lekce? Nebo jen chcete využívat váš čas efektivně a dokonce ušetřit peníze? Pojďte se s námi učit trochu jinak – přes Skype. Všechno, co k tomu potřebujete, je počítač a připojení k internetu.

Technologie postoupily tak daleko, že se dnes můžeme nejen angličtinu, ale i všechny další jazyky učit online. Jednou z nejčastějších metod bývá právě výuka přes Skype

I když většina z nás pracuje s počítači prakticky denně, mnoho lidí přistupuje ke Skype výuce s rezervou. Nejsou si jisti, zda zvládnou technické nastavení a jestli jim výuka něco přinese – lektor s nimi přeci nebude v místnosti a může se jim to znát méně osobní. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří Skype výuce příliš nedůvěřují, mohu vás uklidnit – není se čeho bát. Ba naopak! Výuka online nebo přes Skype čítá řadu výhod.

  • Kdekoliv a kdykoliv 

Už nemusíte trávit čas  v dopravních zácpách a prodírat se uspěchaným městem jen pro to, abyste stihli svůj jazykový kurz. Dokonce ani nemusíte doma uklízet a čekat, až k vám lektor přijde. Jednoduše si zapnete počítač, uděláte si svou oblíbenou kávu nebo čaj, pohodlně se usadíte do křesla nebo třeba i do pololehu na gauč a učíte se.

  • Pohodlí nade vše

Je jedno, jestli se učíte při obědové pauze v kanceláři, ze zahrady na chatě nebo doma z kuchyně. Výběr místa je na vás a samozřejmě každý si vybere takové místo, kde ho nebude nikdo rušit a bude se tam cítit pohodlně.

  • Bydlení na venkově nebo v malém městě už není problém

Znáte to, jak je těžké najít dobrého lektora nebo jazykový kurz, pokud jste z menšího města nebo dokonce z vesnice? Teď už si s tím starosti dělat nemusíte. Můžete bydlet třeba na kraji lesa, ale pokud máte doma internet, můžete se vesele a bez stresu kvalitně vzdělávat.

  • Vše si můžete vyzkoušet

Většina škol a lektorů nabízí zkušební lekci nebo část lekce zdarma. Je to z toho důvodu, abyste si mohli sami vyzkoušet, jestli vám lekce přes Skype skutečně vyhovují a jestli se v nich cítíte dobře.

  • Nastavení je hračka

Nemusíte se bát ani programu Skype. Jednoduše si ho stáhnete do počítače, nainstalujete a provedete zkušební hovor. Celý program je v češtině a instrukce jsou tak přesné, že nemůžete udělat chybu. Navíc, pokud máte novější počítač, nemusíte ani nijak nastavovat mikrofon nebo kameru, vše se nastaví automaticky.

  • Lekce probíhají stejně jako klasická hodina za fyzické přítomnosti lektora

Je mýtem, že přes Skype můžeme jenom konverzovat. Lekce mohou probíhat naprosto plnohodnotně a stejně, jako by lektor seděl vedle vás. Stačí mít učebnici v PDF formátu. Pokud nemáte učebnici, lektor vám pošle podklady/soubory. Online můžete také skládat test, procvičovat nejen mluvení, ale i gramatiku a slovní zásobu, lektor vám pomůže i s psaním nebo čtením. V placené verzi Skypů můžete dokonce využít sdílení obrazovky.

  • Cenově příznivé

Další nespornou výhodou jsou i ceny Skype lekcí. Obecně platí, že ceny lekcí bývají cca o 15-20% nižší než u klasické docházkové výuky. Online studium totiž šetří nejen váš čas, ale i čas lektora, který to taktéž ocení.

Jestli cítíte, že právě Skype výuka by mohla být to pravé pro vás, můžete si na těchto stránkách zarezervovat zkušební 20-30min lekci zdarma s lektorkou Andreou nebo Ivanou. Doufáme, že se vám lekce přes Skype zalíbí.

Zajímá vás i audio výuka angličtiny? Čtěte zde >>

Leave a Reply

Your email address will not be published.