Co jsou kondiční jazykové kurzy?

Kondiční jazykové kurzy jsou zaměřeny z 90% na konverzaci, rozšíření slovní zásoby a použití jazyka v praxi. Studentům se často stává, že se na nějakém online nebo docházkovém kurzu naučí gramatiku i slovíčka, ale po skončení kurzu nemají příležitost nebo se bojí mluvit. Zkrátka to, co se naučili, nepoužívají. Po čase se nabyté znalosti vypaří jak pára nad hrncem.

A právě proto jsme spustili kondiční jazykové kurzy, na kterých budete mluvit, mluvit a zase mluvit. Každá lekce je věnována jednomu tématu a lekce na sebe nenavazují, sami si zvolíte, kdy na lekci přijdete a nic nezameškáte.

Jak to funguje?

Lekce jsou vypsány v rozvrhu na www.andriss.cz, kde si jednoduše zarezervujete lekci, na kterou chcete přijít. Nemůžete-li se rezervované lekce zúčastnit, můžete svou rezervaci zrušit nejpozději 2h před začátkem samotné výuky. Hodina vám tak nepropadne a můžete ji využít jindy.

Kolik to stojí?

Ceny se pohybují od 170,- do 230,-Kč v závislosti na počtu zakoupených hodin. Můžete si objednat permanentku na 10 lekcí, která platí 3 měsíce nebo 20 lekcí, která platí 8 měsíců od využití první lekce.

Co se na kondičních kurzech naučím?

Především získáte jistotu a svižnost v mluvení jako takovém a budete umět daleko pohotověji reagovat při konverzaci. Rozšíříte si slovní zásobu a upevníte si používání různých gramatických jevů. Navíc, pokud uděláte chybu nebo si něčím nebudete jisti, lektor vás opraví nebo vám poradí, jak danou věc říci lépe.

Jaké jazykové lekce jsou k dispozici?

Líbí se vám kondiční kurzy, ale chcete si je nejdříve vyzkoušet než si zakoupíte permanentku? Napište nám na jazyky@andriss.cz, zařídíme pro vás ukázkovou lekci zdarma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.